प्रतिकात्मक तस्विर

सर्लाही,बैशाख २१ – सर्लाहीको ईश्वरपुर नगरपालिका–१२, घारिबथानमा (सोमवार) आज बिहान एक छिमेकीले अर्का छिमेकीलाई पेट्रोल छर्केर आगो लगाइएको छ ।
घारिबथानस्थित नयाँटोलका ५८ वर्षीय शियाशरण रायलाई सोही ठाउँका अन्दाजी ३५ वर्षीय शिवजी साहले शरीरमा पेट्रोल छर्केर आगो लगाएर हुन् । आगोले जलेर गम्भीर घाईते भएका शियाशरणलाई उपचारका लागि तत्कालै धनुषाको लालगढ पु¥याइएको थियो ।
उनलाई त्यहाँ सामान्य उपचारपश्चात थप उपचारका लागि हेलिकप्टरमार्फत काठमाण्डौं लगिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय केशरगञ्जले जनाएको छ । पेट्रोल छर्केर आगो लगाउने शिवजी साह फरार भएका छन् । शिवजी हिजो मात्रै दुबईबाट घर आएका थिए । उनको खोजी तीव्र पारिएको केशरगञ्जका प्रहरी निरीक्षक जनकराज ढुंगानाले जानकारी दिए ।प्रारम्भिक अनुसन्धानका क्रममा पुरानो रिसिईबीका कारण शिवजीले शियाशरणको ज्यानै लिने हिसाबले घटना गराएको पाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।