लालबन्दी,साउन-२९,पत्रकार प्रकाश मैनालीले आफ्नो ३० औ जन्मदिनको अवसरमा साेमवार (आज) गुरुकुल र आश्रममा सहयोग गरेका छन् । उनी सामुदायिक रेडियो एकताका स्टेशन म्यानेजर तथा हिमालय टाइम्स र इमेज च्यानलका सर्लाही प्रतिनिधि हुन ।


मैनालाीले जन्मदिनको अवसरमा लालबन्दी नगरपालिका ७ स्थित रामजानकी राधाकृष्ण गुरुकुलमा अध्ययनरत बटुकका लागि एक महिनालाई पुग्ने चामल तथा दाल सहयोग गरे । गुरुकुलमा बसेर संँस्कृत अध्ययन् गरिरहेका बटुकलाई खाद्यान्न अभाव रहेको थाहा पाएपछि जन्मदिनको अवसर पारेर मैनालीले एक महिनाका लागि पुग्ने १ सय ७५ केजी चालम र ३० केजी दाल प्रदान गरेका हुन ।


मैनालीले लालबन्दी २ स्थित पद्म–भुवनेश्वरी नमूना वृद्ध सेवाश्रममा दुई थान एलइडी बत्ती प्रदान गरेका छन। सोही आश्रममा मैनालीले आश्रममा आश्रीत बुवा आमा तथा अन्यलाई फलफूल समेत वितरण गरे।
आश्रमका संरक्षक बासुदेवशरण कोइराला र अध्यक्ष भवानी कोइराला तथा वृद्धवृद्धाले उनलाई शुभआर्शिवाद प्रदान गरेका थिए ।
रेडक्रस बयलवासको सदस्य तथा आँखा उपचार केन्द्रका उपाध्यक्ष समेत रहनुभएका संचारकर्मी मैनालीले हरिवन नगरपालिका १ कैलाशपुरीस्थित मानव सेवाश्रममा पनि दुई थान एलइडी बत्ती प्रदान गरेका छन् ।