सर्लाही मंसिर— १६, जिल्लाको गोडैतामा बिहीबार दिउँसो ट्याक्टरले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा एक युवकको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा अर्का एक युवक घाइते भएका छन्। मृत्यु हुनेमा चन्द्रनगर गाउँपालिका ६, कामद बिर्ताका २६ वर्षीय छेकन बैठा रहेका छन् ।

गाडैता नगरपालिका– १०, झगरु चोकस्थित भित्री सडक खण्डमा ना १ त ७६७८ नं. को बालुवा लोड भएकोट्याक्टरलेज २ प ४५२ नं. को मोटरसाइकललाईठक्कर बैठाको मृत्युभएको हो । बैठा माटेरसाइकलकोपछाडि सवार थिए । स्थानिएका अनुसार तीव्र गतिमा रहेको मोटरसाइकल र ट्याक्टर एकआपसमा ठक्कर खाँदा बैठाको घटनास्थमै मृत्यु भएको हो ।
मृतक शव पोष्टमार्टमका लागि प्रादेशिक अस्पताल मलङ्गवामा राखिएको छ । दुर्घटनामा मोटरसाइकल चालक कामद बिर्ताकै २३ वर्षीय रवीशंकर बैठा भन्ने छेदी बठा घाइतेभएका छन् । उनको प्रादेशिक अस्पताल मलंगवामा उपचार चलिरहेको छ । दुर्घटनामा संलग्न ट्याक्टर र त्यसका चालकलाई नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मलंगवाले जनाएको छ ।