लालबन्दी,बैशाख -३,नेपाली कांग्रेस लालबन्दी -५,काे उमेदवारमा मीन प्रसाद ढुंगेल ( रामु) सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।


लालबन्दी -५ मा नेपाली कांग्रेसकाे तर्फबाट वडाध्यक्षमा ४ आकांक्षी रहेका थिए । कमल चाैधरी,मीन प्रसाद ढुंगेल प्रकाश थपलिया र सुदिप न्याैपाने आकांक्षी रहेकामा ३ जनाले ढुंगेललाई समर्थ गरेपछि सर्व सम्मतकाे वातावरण बनेको कांग्रेस लालबन्दी -५ का युवा नेता सुवास ढुंगानाले जानकारी दिए ।


उनका अनुसार शनिवार (आज) बसेकाे वडासमिति बैठकले ढुंगेललाई उमेदवारका लागि सिफारिस गरिसकेको छ ।
सर्वसम्मत उमेदवार ढुंगेलले आफुलाई विश्वास गरेर दिएको जिम्मेवारी अनुसार सवैकाे साथ र सहयोगमा चुनावमा विजय हासिल गर्दै ,वडाको बिकाशमा प्रतिबद्ध भएर लाग्ने र आउने चुनावहरूमा वडा नं.-५ लाई कांग्रेसको अपराजित किल्ला बनाएर छाड्ने बताए ।
ढुंगेललाई समर्थ जनाउने अन्य आकांक्षीहरूले यश पटक कुनैपनि हालतमा नेपाली कांग्रेसको विजयी झण्डा वडा नम्बर -५ मा फहराएरै छाड्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गरे ।