जनकपुरधाम,फागुन -२४, नेपाली काँग्रेसको १४ औँ महाधिवेशन अन्तर्गत सोमवार सम्पन्न धनुषा जिल्लाको मतदानको मतगणना जारी रहेको छ ।


धनुषाको कांग्रेसको सभापती तर्फ १३६४ मतपत्र सम्मको गणना गर्दा संस्थापन इतर  पक्षका याेगेन्द्र पजियारले अग्रता लिएको छ ।

यस अघि संस्थापन पक्षका सन्तोष यादवले अग्रता लिएका थिए भने अहिले पछिल्लाे मतगणनाबाट पजियारले अग्रता लिएका छन् । अहिले सम्मको मतपरिणाम अनुसार सभापतीका उम्मेदवारहरु योगेन्द्र पजियार ७६०, संतोष यादव ४०२ र दिनेश प्रशौला ११९ मत प्राप्त गरेका छन् । ८३ मत बदर भएको छ ।
निर्वाचन क्षेत्र नं ३ र ४ को मतगणना सम्पन्न भएको छ । अब क्षेत्र नं १ र २ को मतगणना बाँकी रहेको छ ।
कांग्रेस धनुषाको नेतृत्वका लागि सोमबार अबेर राती सम्पन्न मतदानको मतगणना आज दिउँसो दुई बजेर ३५ मिनेट देखि शुरु भएको हो ।
४ निर्वाचन क्षेत्र रहेको धनुषाको निर्वाचन क्षेत्र नं. ४ बाट मतगणना शुरु भएको थियो। धनुषा कांग्रेसको जिल्ला अधिवेशनमा तिन हजार एक सय ७३ कुल मतदाता रहेकामा सोमवार दुई हजार ९ सय १२ जनाले मतदान गरेका थिए । मतदानमा २ सय ६१ जना अनुपस्थित रहेका थिए ।