प्रतिकात्मक तस्विर ।

बरहथवा,भाद्र ८— सर्लाहीको बरहथवाबाट लागूऔषध मुद्वाका फरार अभियुक्त ३ राउण्ड गोली लोड भएको नलकटुवा पेस्तोलसहित पक्राउ परेका छन् ।पक्राउ पर्नेमा बागमती नगरपालिका–८, का २८ वर्षीय अरुण लामा र सोही ठाउँका २८ वर्षिय अगबर अन्सारी रहेका छन् । हतियारसहित पक्राउ परेकामध्ये अरुण लामा लागूऔषध मुद्वाका फरार अभियुक्त रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय बरहथवाबाट गस्तीमा निस्किएको प्रहरी टोलीले सोमवार मध्यराती बरहथवा नगरपालिका–६, स्थित प्रहरी बिट नजिकबाट मोटरसाइकलमा हिँडिरहेका उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । उनीहरुलाई बीआर ३० जे ३०८० नम्वरको मोटरसाइकलमा बरहथवा बजारतर्फ जाँदै गर्दा पक्राउ गरिएको सर्लाही प्रहरीका प्रवक्ता डीएसपी माधव प्रसाद बुढाथोकीले जानकारी दिए ।

प्रहरीको मोवाइल गस्ती टोलीले राती नियमित चेकजाँचका क्रममा उनिहरु चढेको मोटरसाइकल रोकेर खानतलासी लिँदा मोटरसाइकलको बाँया साईडको लेगार्डमा झुड्याइएको झोलाबाट एक थान नलकटुवा पेस्तोल र ३ राउण्ड गोली बरामद् गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय बरहथवाका प्रमुख डीएसपी उद्धव सिंह भाटले जानकारी दिए ।