खानेपानीको प्राङ्गणमा वृक्षारोपण गर्दै ,मेयर अधिकारी ।

लालबन्दी,जेठ -२२,विश्व वातावरण दिवशको अवसर पारेर सर्लाहीको लालबन्दीमा बृक्षारोपण गरिएको छ ।


लालबन्दी उद्योग वाणिज्य संघका संस्थापक अध्यक्ष, खानेपानी उपभोक्ता तथा सरसफाइ संस्थाका जेष्ठ सदस्य देवबन्धु थापाको अध्यक्षता एवम् लालबन्दी नगरपालिकाका मेयर वासुदेव अधिकारीकाे प्रमुख आतिथ्यतामा संस्थाको कार्यालय प्राङ्गणमा विभिन्न जातका १०० वटा बिरुवा राेपिएकाे संस्थाका लेखा अधिकृत ठाकुर प्रसाद बखरेल जानकारी दिए ।
“रुख बिरुवा रहे पानी ! पानी रहे हामी !!” भन्ने मुल नाराकासाथ आयाेजना गरिएको बृक्षरोपण एवम् सचेतना अभिबृद्दी कार्यक्रममा मेयर अधिकारी ,उप मेयर तथा कार्यक्रमका विशिष्ट अतिथि कल्पना पाख्रिनविभिन्न वडाका वडाध्यक्ष विभिन्न राजनीतिक दलका नेता कार्यकर्ता स्थानीय बासिन्दा तथा कर्मचारीले आँप ,अशोक ,नरिबल रूखकटहरलगाएतक बिरुवा राेपेका संस्थाले जनाएको छ ।
कार्यक्रममा वक्ताहरूले स्वच्छ परियावरण र पानीका लागि वृक्षारोपणमा जाेड दिएका थिए ।